Firemní osobní doprava

Tuto službu jsme zavedli cca před dvěma lety, a po zkušenostech jde o čím dál častější využívání osobní dopravy pro Vaše zaměstnance.

Ať už jste malá střední nebo velká společnost, či státní nebo privátní organizace, je dnešním trendem snižovat náklady na vlastní vozový park, a nabízet pro své zaměstnance různé výhody a benefity. 

V posledních letech se výrazně změnily poměry v oblasti zaměstnanosti, a sehnat či dokonce udržet si schopné a kvalitní zaměstance bývá nemalým problémem téměř každého zaměstnavatele. Firmy dnes stavějí své výrobní kapacity na zelených loukách a čím dál častěji se vzdalují městům a možné dopravní obslužnosti, a tím znesnadňují svým zaměstnancům dopravu do práce.

Zajímavým a výhodným benefitem je nabídnout svým zaměstnancům dopravu smluvním partnerem. Tímto si uplatníte náklady na snížení daňového základu a zároveň si vylepšíte pozici na trhu práce tím, že nabídnete výhodný benefit. Vaším zaměstnancům nebo uchazečům o práci tak ušetříte čas při dopravě do práce, ale i jejich náklady na dopravu.

Naše firma nabízí takovou službu mikrobusy nebo minibusy, s kapacitou 8-mi, 10-ti, až po 20-ti mísné Express Busy.

Službu nabízíme v oblasti Ostravska a Moravskoslezkého kraje, ale využít lze i jakékoliv dopravy osob jednorázově při služebních cestách nebo občasných pracovních cestách na vzálená pracoviště po celé ČR či EU.

Pro více informací, či zájmu o osobní schůzku nás kontaktujte !!!

Telefon: +420 603229829    E-Mail : doprava@richterovi.cz

*